Zapraszamy do obejrzenia filmu "Naukowy testament" - o wystawie po¶więconej pamięci prof. Stefana Hausbrandta. O wystawie opowiaa mgr inż. Mariusz Pasik z Wydziału Geodezji i Kartografii PW.
Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spotkania "Technika i sztuka". Rozmowę z inż. arch. Ew± Ann± Wasiutyńsk± prowadzi Dyrektor Muzeum PW dr Andrzej Ulmer.
Zapraszamy do obejrzenia filmu, o wystawie "Ordery ¶wiata". Wykład o wybranych orderach i odznaczeniach oraz ich historii prowadzi dr Zbigniew Dunin-Wilczyński.
Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Dyrektor Muzeum PW dr Andrzej Ulmer prezentuje ekspozycję "Prezydent Ignacy Mo¶cicki i jego czasy" przedstawiaj±c na jej tle biografię Ignacego Mo¶cickiego.
Na wystawie zaprezentowano eksponaty ze zbiorów prywatnego archiwum prof. Mirosława Nadera, Klasztoru OO. Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie, Muzeum Narodowego w Warszawie oraz Muzeum Politechniki Warszawskiej.
Film "Prezydent Ignacy Mo¶cicki i jego czasy"